Kosmetologia • Laseroterapia • Medycyna estetyczna • Trychologia

Mezoterapia bezigłowa - Skinshooter HC3 - NOWOŚĆ!

Rejestracja tel. 603 569 537

Mezoterapia bezigłowa to najnowocześniejszy, nieinwazyjny system transportu substancji czynnych do głębokich warstw skóry. Stanowi alternatywę dla klasycznej mezoterapii igłowej. Podstawowym celem mezoterapii bezigłowej jest odmładzanie, normalizowanie, rewitalizowanie, nawilżanie, tonizowanie, rozjaśnianie plam, spłycanie zmarszczek oraz ujędrnianie.

Chcąc osiągnąć oczekiwany efekt stosujemy odpowiednie preparaty aktywne, które zazwyczaj stanowią mieszaninę kilku substancji rewitalizujących i regenerujących nazywanych koktajlami lub serumami. Każdy koktajl używany podczas zabiegów mezoterapii ma inny skład i jest dobierany w zależności od danego problemu. Mezoterapia bezigłowa jest zabiegiem przyjemnym, nie występuje żadne uczucie dyskomfortu.

Mezoterapia bezigłowa w terapii przeciwzmarszczkowej

Pojawienie się zmarszczek to naturalny to naturalny aspekt starzenia. W jego wyniku dochodzi do pogorszenia nawodnienia skóry, zmniejszenia produkcji włókien elastyny i kolagenu, zwiększa się ilość wolnych rodników, zmienia się owal twarzy. Nie możemy tego procesu powstrzymać, ale możemy go znacznie spowolnić.

W codziennej kosmetyce oraz podczas klasycznych zabiegów nie jesteśmy w stanie dostarczyć skórze odpowiednich składników odżywczych - mezoterapia bezigłowa pozwala nam na wprowadzenie aktywnych preparatów do głębokich wartw skóry. Tkanka zostaje odżywiona, wydrenowana z toksyn, dotleniona oraz pobudzona do wytwarzania kolagenu i elastyny. Skóra regeneruje się, nawilża, ujędrnia i wygładza. Mezoterapię bezigłową można wykonywać w okolicach oczu.

HC3 Skinshooter-MEZODOKTOR:

 • napina i wygładza skórę dając natychmiastowy efekt liftingu-w znaczny sposób poprawia nawilżenie skóry
 • przywraca skórze młody wygląd- znacząco poprawia mikrocylkulację
 • wszystkie produktysą wolme od parabenów,PEG, alkoholu i olejów mineralnych

Kuracje Clinical Care zawieraja wysokowartościowe substancje aktywne.

6 rodzajów serum Clinical Care opracowane zostało dla potrzeb zabiegu w profesjonalnym gabinecie.

Dzięki możliwości użycia urządzenia HC3 Skinshooter firmy KLAPP COSMETICS, po załadowaniuodpowiednio dobranej fiolki,mamy możliwośćwprowadzenia substancji aktywnych w głab skóry,wykorzystując zjawisko elektroporacji.

CLINICAL CARE

Serum z lini Clinical Care cechuje wysoka koncentracja składników aktywnych dzięki czemu posiadają właściwości kosoceutyków. Indywidualnie skomponowane substancje czynne każdego z 6 rodzajów serum oddziałują nie tylko na widoczne skutki dysfunkcji skóry,ale przede wszystkim na ich przyczynę. Doskonale łączą swoje pielęgnacyjne jak i lecznicze właściwości. Atutem serum jest ich czystość pod względem substancji zapachowych,barwiących,środków konserwujących,parabenów,PEG,oraz olejów mineralnych. Co ważne zostały przebadane dermatologicznie.

Serum Clinical Care wykorzystywane są do przeprowadzenia intensywnej kuracji 12 zabiegów 1-2 razy w tygodniu łącząc ich biologiczne działanie fizykalną stymulacją urządzeniem HC3 Skinshooter.

SUGERY FINE SKIN- REFINING SERUM

Serum do pielęgnacji skóry tłustej z rozszerzonymi porami skłonnej do wyprysków i stanów zapalnych. Zawiera wysoko- i nisko cząsteczkowy kwas hialuronowy,Rovisome Retinol Moist® , CL -Biopeptyd, PoreAway®

SUGERY EYE & SENSITIVE ZONES -COUPEROSE SERUM

Serum do pielęgnacji skóry okolic oczu oraz skóry z problemem teleangienktazji. Zawiera wysoko- i nisko ząsteczkowy kwas hialuronowy, Rovisome Retinol Moist ®, Biopeptyd, Biophytex LS9832

SUGERY EVEN - BRIGHTENING SERUM

Serum do pielęgnacji skóry szarej,pozawionej blasku z aburzeniami pigmentacyjnymi. Zawiera wysoko- i niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, Rovisome Retinol Moist® , CL -Biopeptyd, Meiritage®

SUGERY REBULID 30+ ANTI -WRINKLE SERUM

Serum do pielęgnacji skóry powyżej 30-go roku życia z niedoborami kolagenu,wymagajacej regeneracji. Zawiera wysoko- i nisko cząsteczkowy kwas hialuronowy, Rovisome Retinol Moist®, CL Biopeptyd.

SUGERY CELL BOOST 40+ -CEEL ENERGY SERUM

Serum do pielęgnacji skóry powyżej 40-go roku życia wymagającej regeneracji,posiadającej deficyty w strukturze włókien. Zawiera wysoko- i nisko cząsteczkowy kwas hialuronowy, Rovisome Retinol Moist®, CL- Biopeptyd, Somitime®

SUGERY RESTRUCTURE 50+ -REGENERATION SERUM 

Serum do pielęgnacji skóry powyżej 50-tego roku życia z deficytami wynikającymi ze zmian hormonalnych; zaburzona struktura skóry,zanik podskórnej tkanki tłuszczowej, zmarszczki. Zawiera wysoko- i nisko cząsteczkowy kwas hialuronowy, Rovisome Retinol Moist®, CL - Biopeptyd, Reforcyl®

Przeciwwskazania

 • ciąża
 • metalowe elementy w ciele (dotyczy obszaru poddawanego zabiegowi)
 • choroby serca
 • rozrusznik serca
 • choroby żył
 • epilepsja
 • nadwrażliwość skóry, stany zapalne
 • nowotwory złośliwe

DOMOWA PIELĘGNACJA

FINE SKIN SERUM

Do cery o rozszerzonych porach, skłonnej do zanieczyszczeń.

EYE & SENSITIVE ZONES SERUM

Do korekty konturu oka i obrzęków powiek oraz pielęgnacji wrażliwych partii skóry.

EVEN LIGHT SERUM

Dla cery zmęczonej,pozbawionej blasku, ze zmianami pigmentacyjnymi.

REBULID 30+ SERUM

Dla cery potrzebującej regeneracji, z deficytem kolagenu.

 ELL BOOST 40+ SERUM

Dla cery dojrzałej, ubogiej w lipidy i pozbawionej jędrności.

RESTRUCTURE 50+ SERUM

Dla cery dojrzałej z deficytami strukturalnymi głębokich warstw skóry.

Dodatkowo o nabycia produkty detaliczne z praktycznym dozownikiem.

FINISH CARE LIHHT EMULSION

Pielęgnacja końcowa anti-age dla cery normalnej i mieszanej.

FINISH CARE RICH EMULSION

Pielęgnacja anti-age dla cery suchej i dojrzałej.


Ceny zabiegów

100 PLN

Rejestracja telefoniczna: tel. 603 569 537

Script logo Script logo