Kosmetologia • Laseroterapia • Medycyna estetyczna • Trychologia

Mezoterapia bezigłowa

Rejestracja tel. 603 569 537

Mezoterapia bezigłowa to nowoczesny, nieinwazyjny system transportu substancji czynnych do głębokich warstw skóry. Stanowi alternatywę dla klasycznej mezoterapii igłowej. Podstawowym celem mezoterapii bezigłowej jest odmładzanie, normalizowanie, rewitalizowanie, nawilżanie, tonizowanie, rozjaśnianie plam, spłycanie zmarszczek, lifting oraz redukcja cellulitu, tkanki tłuszczowej, rozstepów,ujędrnienie biustu.


Chcąc osiągnąć oczekiwany efekt stosujemy odpowiednie preparaty aktywne, które zazwyczaj stanowią mieszaninę kilku substancji rewitalizujących i regenerujących nazywanych koktajlami. Każdy koktajl uzywany podczas zabiegów mezoterapii ma inny skład i jest dobierany w zależności od danego problemu. Mezoterapia bezigłowa jest zabiegiem przyjemnym i przyjaznym, nie wystepuje żadne uczucie dyskomfortu.

Mezoterapia bezigłowa w terapii przeciwzmarszczkowej

Pojawienie się zmarszczek to naturalny to naturalny aspekt starzenia. W jego wyniku dochodzi do pogorszenia nawodnienia skóry, zmniejszenia produkcji włokien elastyny i kolagenu, zwiększa się ilość wolnych rodników, zmienia się owal twarzy. Nie możemy tego procesu powstrzymać, ale możemy go znacznie spowolnić.

W codziennej kosmetyce oraz podczas klasycznych zabiegów nie jesteśmy w stanie dostarczyć skórze odpowiednich składników odżywczych - mezoterapia bezigłowa pozwala nam na wprowadzenie aktywnych preparatów do głębokich wartw skóry. Tkanka zostaje odżywiona, wydrenowana z toksyn, dotleniona oraz pobudzona do wytwarzania kolagenu i elastyny. Skóra regeneruje się, nawilża, ujędrnia i wygładza. Mezoterapię bezigłową można wykonywać w okolicach oczu.

Dla uzyskania oczekiwanego rezultatu konieczne jest przeprowadzenie serii 8-10 zabiegów. Wyraźne korzyści można zaobserwować już po 5-6 sesjach. Dla utrzymania efektu dobrze jest powtórzyć mezoterapię bezigłową raz na miesiąc.

Przeciwwskazania
- ciąża
- metalowe elementy w ciele (dotyczy obszaru poddawanego zabiegowi)
- choroby serca
- rozrusznik serca
- choroby żył
- epilepsja
- nadwrażliwość skóry, stany zapalne
- nowotwory złośliwe

Cena zabiegu: 120,- zł 

Rejestracja telefoniczna 603 569 537

Script logo Script logo