Kosmetologia • Laseroterapia • Medycyna estetyczna • Trychologia

Osocze bogatopłytkowe „WAMPIRZY LIFTING”

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego stosuje się w celu naturalnego odmłodzenia i regeneracji skóry.

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE PRP (Platelet Rich Plasma) jest autologicznym koncentratem płytek krwi w niewielkiej objętości osocza i stymuluje procesy autologicznej odnowy komórkowej. Rewitalizacja skóry dokonuje się  za pomocą własnych czynników wzrostu i komórek macierzystych. Ekstrakt PRP jest immunologicznie neutralny, co za tym idzie nie ma możliwości reakcji alergicznej. Osocze bogatopłytkowe zawiera w swoim składzie czynniki wzrostu (EGF- czynnik wzrostu naskórka, VEGF-czynnik wzrostu śródbłonka naczyniowego, PDGF-płytkopochodny czynnik wzrostu, TGF-transformujący  czynnik wzrostu), które stymulują powstawanie nowego kolagenu, efektem tego działania jest regeneracja skóry, poprawa jej elastyczności i gęstości, redukcja zmarszczek, wygładzenie skóry.

Na czym polega zabieg?

Zabieg wykonujemy etapowo. Do pierwszego etapu należy pobranie krwi bezpośrednio od pacjenta za pomocą sterylnego zestawu,do specjalnych próbówek separacyjnych. Następnie w specjalnej wirówce następuje  oddzielenie erytrocytów i leukocytów od osocza z koncentratem płytek krwi i ostatnim etapem jest podanie uzyskanego koncentratu w skórę wybrana techniką zabiegową. Prawidłowo wykonany zabieg  nie niesie za sobą  ryzyka niebezpiecznych powikłań. Również nie ma ryzyka  nietolerancji, alergii lub reakcji immunologicznych.

Zabieg jest dobrze tolerowany przez pacjentów, w celu zmniejszenia dyskomfortu można zastosować znieczulenie miejscowe w postaci maści. Poprawnie wykonany zabieg nie niesie za sobą żadnego ryzyka  niebezpiecznych powikłań,  ryzyka nietolerancji, alergii, reakcji immunologicznych a także zakażenia wirusowym zapaleniem wątroby , HIV i innych zakażeń. Osocze bogatopłytkowe to jeden z zabiegów przeciwstarzeniowych, do których pacjenci wracają bardzo chętnie, zaletą jest szybka rekonwalescencja oraz satysfakcja na wysokim poziomie. PRP stanowi również alternatywę dla osób nietolerujących kwas hialuronowy.

Jak postępować przed zabiegiem?

Przed zabiegiem PRP nie wolno spożywać alkoholu i należy unikać palenia tytoniu. Należy spożywać sporą ilość owoców i warzyw bogatych w witaminę C

Seria zabiegowa:

zabiegi przynoszą najlepsze efekty, jeśli są wykonywane w serii 3-4 zabiegów

Osocze bogatopłytkowe stosujemy w:

-rewitalizacji skóry

-leczeniu blizn potrądzikowych

-leczeniu łysienia

-wygładzaniu zmarszczek

-przyspieszeniu procesów regeneracyjnych (np. po zabiegach laserowych)

-profilaktyce starzenia

Przeciwwskazania do zabiegu:

-ciąża oraz laktacja

-choroby autoimmunologiczne

-choroba nowotworowa

-choroby krwi

-zaburzenia krzepliwości krwi

-aktywne choroby bakteryjne i wirusowe skóry

-infekcje ogólnoustrojowe

Cena :

- 800 PLN twarz

- 1000 PLN twarz+ szyja 

-1300 PLN twarz+ szyja +dekolt

- 600 PLN skóra głowy

- 600 PLN dłonie

Rejestracja telefoniczna 603 569 537

Script logo Script logo