Kosmetologia • Laseroterapia • Medycyna estetyczna • Trychologia

Trychoterapia - zabiegi

Trychoterapia - zabiegi oraz kuracje wspomagające  leczenie chorób skóry głowy i włosów m.in takich jak nadmierne wypadanie włosów (np.po porodzie), łysienie (różne odmiany, w tym androgenowe, telogenowe, plackowate), ciemieniucha dziecięca, łupież suchy i tłusty, łojotok, przetłuszczanie się włosów, łuszczyca, grzybica, sucha swędząca skóra, skóra podrażniona, włosy i skóra zniszczone chemicznie i mechanicznie.

Zdrowe  i gęste włosy to marzenie zarówno kobiet jak i mężczyzn, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, w których wygląd ma bardzo ważne znaczenie. Problem wypadania włosów w obecnych czasach jest problemem powszechnym i dotyczy coraz to młodszych osób. Wpływ na to ma bardzo wiele czynników m.in uwarunkowania genetyczne, niezdrowy styl życia, stres, złe odżywianie, choroby, zażywanie niektórych leków i inne.

Badanie trychologiczne pozwala nam zdiagnozować problem na skórze głowy oraz  ustalić indywidualny program trychoterapii. W razie potrzeby trycholog sugeruje badania przesiewowe oraz zaleca konsultacje lekarskie.

Proponujemy takie zabiegi jak:

-mezoterapia igłowa

-mezoterapia mikroigłowa

-karboxyterapia

-osocze bogatopłytkowe

-infuzja tlenowa

-terapie łączone

-trychoterapia domowa

Ceny:

-mezoterapia igłowa od 250 PLN - 350 PLN (w zależności od rodzaju preparatu)

-mezoterapia mikroigłowa 150 PLN + cena rollera 

-karboxyterapia 200 PLN

-osocze bogatopłytkowe 500 PLN 

-infuzja tlenowa 180 PLN

Rejestracja telefoniczna 603 569 537

Script logo Script logo