Kosmetologia • Laseroterapia • Medycyna estetyczna • Trychologia

NEWS

 • V Ogólnopolski Kongres Kosmetologii Estetycznej Warszawa

  Udział w V Ogólnopolskim Kongresie Kosmetologii Estetycznej, to były dwa cudowne dni, które mogliśmy celebrować w pozyskiwaniu wiedzy, nowości, poznawaniu nowych ludzi i wymianie doświadczeń.

 • 36. KONGRES i targi LNE KRAKÓW 2017

  36. Kongres LNE poświęcony został,, zdrowej równowadze" , dlatego w programie sesji głownej znalezliśmy tematy z zakresu medical beauty, które przeplatały się z nurtem healthy aging. Otrzymaliśmy sporą dawkę praktycznej wiedzy z zakresu kosmetologii, tychologii oraz podologii.  Ogrom atrakcji targowych, najlepsze firmy branży beauty, sesje makijażowe oraz warsztaty.

 • IV Kongres Kosmetologii Estetycznej

  BEAUTY PROJECT ACADEMY- kolejna dawka wiedzy z zakresu kosmetologii estetycznej,laseroterapii, trychologii od najlepszych ekspertów branży beauty. Nowe procedury zabiegowe, ciekawostki branżowe,najnowsze rozwiązania technologiczne-szkolimy się dla Was!

 • ,,Po nitce do piękna"

  ,,Po nitce do piękna"-konferencja poświęcona innowacjom w zastosowaniu nici liftingujących PDO. Podczas tego wspaniałego wydarzenia zostały zaprezentowane najnowocześniejsze oraz najskuteczniejsze procedury do zastosowania nici PDO zarówno na twarz jak i na ciało. Połączenie najnowocześniejszych urządzeń oraz nanopeptydów z nićmi PDO da nam możliwość tworzenia indywidualnych programów w zabiegach estetycznych. Światowej sławy doświadczeni specjaliści, dostarczyli nam ogromnej dawki wiedzy, za co serdecznie dziękujemy.

 • Cosmetology Master

  Z ogromną przyjemnością informujemy,że dnia 09.07.2017r. Danuta Pomarańska zdała egzamin Z WYRÓŻNIENIEM w BB College na kierunku Kosmetologia Medyczna. Zdobyta wiedza i umiejętności z pewnością będą mogły być wykorzystane w codziennej pracy.

 • LEK.PIOTR DROZDOWSKI CZŁONKIEM EUROPEAN BOARD OF PLASTIC RECONSTRUCTIVE AESTHETIC SURGERY

  Z ogromną przyjemnością informujemy,że w dniu 23.04.2016r. Lek. Piotr Drozdowski po zdaniu serii egzaminów z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej w Brukseli został członkiem European Board of Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery. To ogromne wyróżnieniei zaszczyt, by móc reprezentować środowisko lekarskie w tak zacnym gremium. Gratulujemy!

Script logo Script logo