Kosmetologia • Laseroterapia • Medycyna estetyczna • Trychologia

Infuzja tlenowa

Infuzja tlenowa to nowoczesna, bezinwazyjna i bardzo skuteczna metoda odmładzania i regeneracji skóry. Terapia wykorzystująca czysty tlen, który przenika do obszarów niedostatecznie ukrwionych, zapewniając skuteczne wysycenie tkanek. Tlen , który dostarczamy w głębokie warstwy zwiększa metabolizm komórkowy, odżywia tkanki, przy czym zwiększa jędrność i elastyczność skóry. Skóra bezpośrednio po zabiegu jest odświeżona, jędrna, gładka, promienna a zmarszczki widocznie zredukowane. 

Infuzja tlenowa jest zabiegiem bezbolesnym o natychmiastowych efektach i służy do:

-redukcji oznak starzenia skóry

-dotlenienia skóry

-głębokiego nawilżenia skóry

-regeneracji skóry

-redukcji zmarszczek

-ujędrnienia i uelastycznienia skóry

-pobudzenia syntezy kolagenu

-poprawienia gęstości skóry

-zwiększenia wzrostu włosów

Infuzja tlenowa to zabieg polegający na wtłaczaniu składników aktywnych do głębokich warstw skóry za pomocą czystego tlenu. Spektakularne efekty uzyskujemy dzięki silnie skoncentrowanym składnikom aktywnym m. in. jak kwas hialuronowy, wyciąg z jadu węża, peptydy, antyoksydanty, witaminy , minerały i wiele innych (pełna gama substancji aktywnych dedykowanych różnym rodzajom i problemom skóry  i włosów).

Skóra po zabiegu nabiera od razu zdrowego, promiennego wyglądu. Jest to alternatywa dla botoxu, pozwala wypełnić drobne zmarszczki, głęboko nawilżyć , wygładzić i ujędrnić skórę.

Tlen jest pierwiastkiem, którego skóra potrzebuje w każdym wieku dla prawidłowego funkcjonowania. Poprzez zanieczyszczenia środowiska coraz mniej czystego tlenu trafia do naszej skóry a w związku z tym pogarsza się wygląd i stan naszej skóry. Dostarczony tlen w głębsze warstwy skóry odżywia komórki i spowalnia procesy starzenia.. Ponadto tlen ma własciwości antybakteryjne i przeciwzapalne, co powoduje zmniejszenie podrażnień.

Zabieg infuzji tlenowej jest bardzo uniwersalny, ponieważ możemy regenerować każdy rodzaj skóry np. skórę odwodnioną, pozbawiona blasku, z oznakami starzenia, szarą , zmęczoną, ,,skórę palacza'', skórę pozbawioną jędrności, po kąpielach słonecznych. W przypadku młodej skóry działamy zapobiegawczo procesom przedwczesnego starzenia , utracie wody oraz spadku napięcia skóry, a w przypadku skór dojrzalszych redukujemy już powstałe efekty starzenia skóry, poprawiając jej kondycję.

Efekty infuzji tlenowej na twarz, szyję, dekolt:

-redukcja zmarszczek

-głębokie nawilżenie i odżywienie skóry

-wygładzenie okolic oczu (zabieg wykonywany również na ruchomej części powieki)

-wypełnienie ust

-poprawa gęstości skóry

-poprawa jędrności i elastyczności skóry

-podniesienie owalu twarzy

 -poprawienie wyglądu skóry tzw. ,,efekt zdrowej skóry''

-rozjaśnienie skóry

Efekty infuzji tlenowej na skórę głowy i włosy;

-zwiększenie wzrostu włosów

-przywrócenie bilansu wilgoci w skórze głowy

-stymulacja odnowy komórek

-regeneracja włosów

- zwiększenie elastyczności, blasku i miękkości włosów

Przeciwwskazania do zabiegu:

-aktywna opryszczka

-zapalenie zatok

Z zabiegu mogą korzystać przyszłe mamy oraz mamy karmiące.

Seria zabiegowa:

Zabiegi wykonujemy co 10-14 dni, w serii ok. 5-6 zabiegów. Zabieg możemy wykonywać również pojedynczo przed tzw. ,,wielkim wyjściem''.

 

Rejestracja telefoniczna 603 569 537

Script logo Script logo